Zespół

O NAS

KAPELA ROY to zespół grający muzykę rozrywkową łączącą styl folkowy z muzyką disco i domieszką brzmienia rokowego.
Założony w 2007 roku w Tymbarku przez lidera Damiana Zapała.
Jego skład tworzą młodzi i ambitni ludzie. Połączeni miłością do muzyki ciągle tworzą nowe utwory i teledyski które można zobaczyć nie tylko na ich kanale na YouTube a także w popularnych stacjach telewizyjnych oraz usłyszeć w rozgłośniach radiowych.
Charakterystycznym znakiem zespołu są autorskie stroje które inspirowane są folklorem i tradycją ludową.
Do największych sukcesów zaliczyć można występ w programie „Must Be The Music” emitowanym przez telewizje POLSAT.

Gdzie gramy? Lokalizacja nie ma dla nas znaczenia, chętnie wybieramy się w nowe miejsca, by poznawać nowych ludzi, dojazd w dowolne miejsce w Polsce nie stanowi dla nas problemu, dysponujemy własnym środkiem transportu. Zjawiamy się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dobra muzyka i wyśmienita zabawa.

Co nas wyróżnia? Bez wątpienia młodość – średnia naszego wieku to niewiele ponad 20 lat. To właśnie z młodzieńczą energią, pomysłowością i niespożytą siłą chcemy się dzielić muzyką z naszymi słuchaczami. Naszym znakiem rozpoznawczym jest również ciekawy repertuar, dobierany w zależności od charakteru imprezy.

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami telefonicznie lub korzystając z poniższego formularza kontaktowego.

W roku 2012 ROY wystąpił z powodzeniem na pre-castingach w Zakopanym do programu Must Be The Music zapewniając sobie występ na castingach głównych w Warszawie gdzie dokonywane były nagranie do owego programu. Sukces się na tym nie kończył, zespół dostał się do półfinału. Spośród 20 000 uczestników V edycji programu został wyłoniony na 11 miejsce kończąc program w bardzo dobrym stylu.
Udział w „Must Be The Music” przyniósł nie tylko większe zainteresowanie ze strony słuchaczy, ale także motywacje do tworzenia kolejnych hitów.
Kończąc program na tak wysokiej pozycji jest również potwierdzeniem przez profesjonalne jury że to co robimy podoba się widzom i słuchaczom.